rus eng
Киев:
АКТИВНОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ
Чтобы начать планирование, просто добавляйте любые места и статьи в свое первое путешествие (с помощью круглой кнопки с плюсом)
ВСЕ ПУТЕШЕСТВИЯ
Когда у вас будет несколько путешествий, тут вы сможете переключаться между ними

Канапа

Киев - Украина | Рестораны/кафе интернац. кухни | Популярность - 0/10
Только зарегистрированные пользователи могут сообщать об ошибках
Добавьте это и другие места в свое путешествие
Загрузите путешествие на свой смартфон или распечатайте
Пользуйтесь всей информацией и картами даже в оффлайне

Описание

Пані та панове! Ми здивуємо вас новим поглядом на українську кухню «Канапа» – це ресторан гастрономічної національної кухні , ідея якого розроблена ресторатором Дімою Борисовим і музикантом Олегом Скрипкою. Меню створене на основі дореволюційних рецептiв із рiзних регiонів країни, поєднаних з елементами молекулярної кухні. Ми готуємо для вас із сезонних, місцевих продуктів, маємо відбірне стейкове м’ясо, свіжу рибу й морепродукти – раки, мушлі та кав’яр бар. Наша гордість – винна карта, зібрання українських виноробів південних регіонів. Для знайомства із новою українською кухнею найкраще підійде спеціальний дегустаційний сет з семи страв.

Ми знаходимося у легендарній частині міста, в збереженій дерев’яній будiвлі ХІХ столiття з камінним залом. Наш формат «ресторан-салон» підтримується камерними концертами авангардної української музики. В інтер’єрі – змінні експозиції художників, посуд – сучасна авторська кераміка й столярка. Маємо лавку гастрономічних сувенірів, аби ви могли ділитися смачними враженнями.

Уровень доступности

Можно добраться на общественном транспорте

Уровень цен

Высокий

Часы работы

Пн-Вс:С 10:00 до 0:00

Инфо

Создатель

Asanbek Taldybaev

Дата изменения: 11.янв.2016

закрыть редактор×